NIEPUBLICZNA PLACÓWKA KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO SZKOLENIA KADR SPORTOWYCH
Masz pytania? Napisz!
biuro@coachingsport.pl
Wczytywanie kalendarza...

Oceń szkolenie


21 opinii, 81% osób poleca!

Newsletter

Bądź na bieżąco.

Zapisz się!

Skoki narciarskie: Kamil Stoch wygrywa w PŚ w Zakopanem.

 

Wygrał już czwarty raz w Zakopanem. Czwarty raz z rzędu w Pucharze Świata. Kamil Stoch jest nie do zatrzymania. Nawet jeśli - jak na Wielkiej Krokwi, po pierwszej serii wydaje się, że się zatrzymał. To było dwudzieste zwycięstwo Kamila Stocha ...

Wygrał już czwarty raz w Zakopanem. Czwarty raz z rzędu w Pucharze Świata. Kamil Stoch jest nie do zatrzymania. Nawet jeśli - jak na Wielkiej Krokwi, po pierwszej serii wydaje się, że się zatrzymał. To było dwudzieste zwycięstwo Kamila Stocha w Pucharze Świata. Już czwarte w Zakopanem. Ale wyjątkowe: po pogoni w drugiej serii i awansie z szóstego na pierwsze miejsce. 
To był jeden z najbardziej wyrównanych konkursów w historii Pucharu Świata. Po pierwszej serii czołową dziesiątkę dzieliło ledwie 6,2 pkt. Kamila od prowadzącego Richarda Freitaga - tylko 3,8 pkt, niewiele ponad dwa metry. A za Kamilem na trzech kolejnych miejscach w czołowej dziesiątce było po pierwszym skoku aż trzech Polaków: Żyła, Dawid Kubacki i Jan Ziobro. Poza Ziobrą wszyscy obronili miejsce w dziesiątce w drugim skoku. A po locie Stocha na 131 m zaczęło się wielkie odliczanie.  Wierzyłem, że się uda. Ale nie myślałem o zwycięstwie. Po prostu wierzyłem w siebie. Wiedziałem że skaczę dobrze. Skakałem dla siebie, dla kibiców, dla kolegów, dla sztabu. Miło było tam stać na miejscu dla lidera i patrzeć jak się przesuwamy w górę. To będzie szczególne wspomnienie - mówił Stoch.
 
źródło: www.sport.plRozumiem
Wchodząc na naszą stronę, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies (zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki).
Więcej informacji o plikach cookies można znaleźć tutaj.
Powrót
Strona główna Zapisz się Bezpłatne materiały Zaloguj się