Mistrzowska mentalność

info: [email protected] tel. 609 498 085

Zamów kurs. Przyjedziemy do twojej szkoły!

Korzyści:

- treść jest dostosowana do twoich potrzeb,

- termin i czas trwania ustalamy w zależności od zapotrzebowania,

- podczas szkolenia integrujesz zespół nauczycielski ;)

- oszczędzasz czas, nie podróżując na kurs,

- otrzymasz niską cenę za osobę (80 PLN/osoba z 30 uczestnikami)

Zaproś sąsiednie szkoły. Większa grupa to więcej zabawy :)

Warunki ogólne:

Orientacyjny czas trwania - 3 godziny,

Koszty: ok 2400 zł brutto,

Zapewniasz obiekty sportowe.

 

Wszystkie kursy są zgodne z aktualną podstawą programową.

 

Zapraszamy do kontaktu na [email protected] lub telefonicznie 609 498 085,

Zastanawiałeś się czasem co sprawia, że niektórzy trenerzy sportowi osiągają ze swoimi drużynami bądź indywidualnie wspaniałe rezultaty i prowadzą swoich podopiecznych po tytuły mistrzowskie?  Czy zadawałeś sobie kiedyś pytanie: co różni trenerów sportowych na najwyższym poziomie od tych przeciętnych?

 

Zobacz co przygotowałem dla Ciebie:

 

Dlaczego szkolenie „Mistrzowska Mentalność”

  • zmieniaj sposób myślenia i poznaj tajniki ludzkiego umysłu - „5 destrukcyjnych rzeczy, które niszczą Twój umysł”
  • wywołaj pełne zaangażowanie u zawodników pozyskując mało dostępną wiedzę z motywowania drużyny - „5 kluczowymi dysfunkcjami w pracy z drużyną”
  • zastosuj łatwą i precyzyjną komunikację, abyś mógł porozumiewać się skutecznie z zawodnikami, rodzicami i swoimi przełożonymi - „4 podstawowe sposoby postrzegania świata”
  • świadomie zarządzaj drużyną poznając proste podstawowe cechy zachowań zawodników - „9 prostych sposobów na przewidywanie zachowań zawodnika”

 

Oto czego się nauczysz:

1. Zmień sposób myślenia.

W tej części pokażę Ci „5 destrukcyjnych rzeczy, które niszczą Twój umysł” – to pozwoli Ci oczyścić Twój umysł i pozbyć się śmieci jednocześnie robiąc przestrzeń w głowie na  pozytywne programy. Dzięki temu zyskasz swój bardzo cenny czas do wykorzystania w sposób jaki będziesz chciał.

Przyjrzymy się czym jest tak naprawdę trening mentalny.

Przedstawię szczegółowo jak rozumieć świadomość i podświadomość oraz przede wszystkim jak można z nich korzystać.

Co myślisz na swój temat, na temat zawodników, drużyny przeciwnej, przełożonych, rodziców, sędziego itd. oraz jaki jest wpływ naszego myślenia na karierę trenera i zawodnika.

2. Wywołaj zaangażowanie u sportowców.

Wywołasz silną i długotrwałą motywację jeśli posiądziesz prostą umiejętność panowania nad  „5 kluczowymi dysfunkcjami w pracy z drużyną” – jest to pięć poziomów, na którym występują problemy w drużynie. Jeśli będziesz wiedział jak rozpoznawać 5 rzeczy, które niszczą twoją drużynę od środka zawsze będziesz o poziom wyżej niż przeciętni trenerzy. Otrzymasz specjalny test, który będziesz mógł stosować kiedy tylko zechcesz do sprawdzenia stanu harmonii drużyny.

3. Zastosuj skuteczną komunikację.

Przedstawię Ci precyzyjne narzędzie mentalne do komunikacji - „4 podstawowe sposoby postrzegania świata” – podstawowe pozycje naszej percepcji. Pomogą Ci rozwiązać każdy problem w szybki sposób. Będziesz mógł tym samym narzędziem pracować z konfliktami w swojej drużynie, bądź pomagać swoim zawodnikom rozwiązywać ich własne problemy.

Pokażę Ci w jaki sposób korzystać z „mowy ciała” tzw. komunikacji niewerbalnej, aby wzmocnić i poprawić Twój przekaz do drużyny. Wykorzystamy przy tym kilka skutecznych gestów, które w odpowiednim połączeniu wzmocnią Twój autorytet w drużynie.

4. Świadomie zarządzaj drużyną.

W tej części zajmiemy się szczególnie zachowaniami sportowców.  Nauczę Cię „9 prostych sposobów na przewidywanie zachowań zawodnika”, co pomoże Ci zrozumieć, skąd się biorą niepożądane zachowania i przede wszystkim jak je przewidzieć i przekuć w swój atut. Otrzymasz proste narzędzie do analizy zachowań swoich podopiecznych.

5. „Akademia Mistrzowskiego Myślenia”

Pokażę Ci co powinieneś wiedzieć na temat mentalności (szeroko pojętego sposobu myślenia) trenera sportowego oraz przedstawię Ci narzędzia, które powinieneś znać, aby szybko i skutecznie radzić sobie z emocjami, nawykami, koncentracją, presją i wpływem środowiska.

Pokażę Ci jaką zastosować skuteczną komunikację w pracy trenera sportowego do porozumiewania się z zawodnikami, rodzicami i przełożonymi.

Pokażę Ci jakie metody są niezbędne do pełnego zaangażowania Twoich sportowców do pracy na treningach i na meczach - kompleksowy zestaw motywowania zawodników.

Pokażę Ci jakie umiejętności należy posiąść, aby świadomie zarządzać drużyną sportową.

Czas trwania: 9-14

Koszt: 9-14

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli jesteś trenerem sportowym lub planujesz w najbliższym czasie objąć stanowisko trenera i chcesz:

  • poszukać dodatkowych umiejętności do lepszej pracy ze swoją drużyną,
  • samodzielnie wdrożyć uzyskaną wiedzę dotyczącą mentalności w sporcie,
  • poznać sposób oczyszczania umysłu ze wszelkich śmieci, które Cię powstrzymują na Twojej drodze do celu,
  • nauczyć się narzędzi mentalnych do rozwiązywania konfliktów indywidualnie i drużynowo, co sprawi, że wzrośnie Twój autorytet w drużynie,
  • rozwinąć umiejętności z komunikacji niewerbalnej, aby zwiększyć skuteczność przekazywanej przez Ciebie wiedzy,
  • wywołać i utrzymać pełne zaangażowanie w drużynie i całkowicie kontrolować mistrzowski poziom za pomocą szybkiego testu sprawdzającego optymalny poziom motywacji,
  • uzyskać wiedzę na temat zachowań zawodników i w łatwy sposób przekształcać niepożądane zachowania w atut dla całej drużyny,
  • poznać jakie uniwersalne umiejętności będą potrzebne, aby osiągnąć poziom mistrzowski z zakresu: mentalności, motywacji, komunikacji i zarządzania drużyną,
  • uzyskać dostęp do pełnej wiedzy potrzebnej do sprawnego działania jako trener sportowy (tylko dla uczestników szkolenia),
  • podnieść swoje umiejętności na mistrzowski poziom.

 

Jeśli jednak chcesz odkryć co takiego robią trenerzy sportowi na mistrzowskim poziomie, by w pełni panować nad swoimi drużynami oraz prowadzić je ponad przeciętność, to szkolenie da Ci dokładnie to, czego szukasz.

Być może już mnie znasz i mogliśmy spotkać się osobiście na jednym z wielu szkoleń, które prowadziłem dla trenerów sportowych. Jeśli nie, to nazywam się Mariusz Mielnicki i jestem trenerem mentalnym sportowców.

 

Jestem certyfikowanym trenerem Neuro-Lingwistycznego Programowania, trenerem biznesu certyfikowanym przez Polskie Stowarzyszenie Trenerów Biznesu i Coachingu, certyfikowanym Coachem (ICF) .

 

Opinie uczestników moich szkoleń

 

PROCEDURA ZGŁOSZENIA:

Wyślij zgłoszenie już dziś!

5 destrukcyjnych rzeczy, które niszczą Twój umysł.

Zapewne wiesz, że wszystko co się dzieje wokół nas najpierw było naszą myślą czyli powstało w naszej głowie. Albert Einstein mawiał, że „Wszystko we wszechświecie było kiedyś myślą”. To samo dotyczy wszystkich zachowań, które obserwujesz u swoich zawodników. Zachowanie, które widzisz jest tylko skutkiem wcześniejszych myśli, które wypracował w sobie zawodnik, więc jeśli widzisz u zawodnika, że postępuje chaotycznie, jest nadmiernie roztrzepany, mało skoncentrowany na zadaniu, bałagani i jest niechlujny to możesz śmiało wysnuć stwierdzenie, że tak samo ma w swojej głowie bo tam jest przyczyna tych niepowodzeń.

Jeśli w swojej pracy trenera obserwujesz u siebie jakieś niepokojące zachowania, to najgorszym będzie gdy zaczniesz szukać niepowodzeń tych zachowań wokół siebie. Możesz bardzo długo się oszukiwać i zrzucać odpowiedzialność na innych a i tak w końcu znajdziesz rozwiązanie w sobie samym. Więc możesz bardzo skrócić sobie drogę dojścia do rozwiązania i od razu wziąć odpowiedzialność za swoje niepokojące zachowania w myśl powiedzenia „Jeśli chcesz zmienić świat zmień siebie a świat wokół Ciebie sam się zmieni”.

Jest to fantastyczna wiadomość dla Ciebie bo to oznacza przede wszystkim, że masz ogromny wpływ na własną karierę trenerską.

Dlatego też na szkoleniu „Mistrzowska Mentalność” przede wszystkim chcę pokazać i dokładnie opisać Tobie 5 destrukcyjnych rzeczy, które niszczą Twój umysł, abyś mógł zaoszczędzić dużo czasu i mieć konstruktywny wpływ na swoją drużynę i karierę.

Te 5 destrukcyjnych rzeczy to: osądzanie, obgadywanie, narzekanie, gdybanie oraz oszukiwanie.

Jak myślisz, co odróżnia topowych trenerów sportowych od reszty? Właśnie to, że mają dużo przestrzeni w swoim umyśle na nowe twórcze rzeczy. 

 

5 kluczowych dysfunkcji w pracy z drużyną

W moich doświadczeniach  w pracy z trenerami sportowymi i ich drużynami przekonałem się o istnieniu niezwykle istotnej prawdy, że drużynom nie udaje się osiągnąć pracy zespołowej, ponieważ nieświadomie wpadają w pięć naturalnych, ale bardzo niebezpiecznych dysfunkcji.

Pierwszą i fundamentalną dysfunkcją jest brak wzajemnego zaufania do członków zespołu. Wynika to przede wszystkim z ich niechęci do uzależniania się od drużyny.

Zaufanie jest sercem zgranej drużyny. Bez niego praca zespołowa jest zupełnie niemożliwa.

Niestety słowo ZAUFANIE jest w naszych czasach bardzo nadużywane i taką standardową definicją zaufania jest umiejętność przewidywania zachowania drugiej osoby na podstawie dotychczasowych doświadczeń.

Przykładem może być: zaufamy koledze, który wcześniej pomógł nam rozwiązać jakiś problem.

Natomiast zaufanie w kontekście budowy stabilnej drużyny, który interesuje trenerów sportowych jest wiarą członków drużyny w dobre intencje swoich kolegów i przekonaniem, że nie ma powodu do reakcji obronnych czy ostrożności wobec drużyny.

Takie zaufanie wymaga od zawodników, by świadomie stali się zależni od siebie nawzajem i by wierzyli, że to uzależnienie nie zostanie wykorzystane przeciw nim.

Jest to możliwe tylko wtedy, gdy zawodnicy czują się ze sobą tak komfortowo, że podejmują działania, nie starając się przy tym zabezpieczyć własnych interesów.

Sprawdźmy na jakim poziomie zaufania jest Twoja drużyna:

Oceń prawdziwość stwierdzeń zdań, które za chwile przeczytam w skali 1 – 3, gdzie:

1 – rzadko, 2 – czasami, 3 – zazwyczaj…

 

4 podstawowe sposoby postrzegania świata.

Cztery podstawowe sposoby postrzegania świta zwane są pozycjami percepcyjnymi. To nic innego jak spojrzenie na daną sytuacją z innego punktu widzenia.

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek sprzeczać bądź kłócić z jakąś bliską Ci osobą tak całkowicie skupiony na swoim punkcie widzenia, że nie zauważałeś tego co ona chce Ci przekazać? Stanowcza większość konfliktów i kłótni powstaje z braku umiejętności do wcielania się w rolę innej osoby. Ludzie są tak skupieni na swoim punkcie widzenia, że nie dostrzegają przy tym dodatkowych zasobów, które mogą pozyskać patrząc z innej perspektywy. 

Patrzenie tylko ze swojej perspektywy można porównać do patrzenia przez okno w swoim pokoju. Wiecznie w nim przebywając przez okno zobaczysz zawsze ten sam wycinek rzeczywistości. Zrób sobie natomiast wycieczkę do innego pokoju, a w oknie zobaczysz zupełnie inny świat!

Na pewno spotkałeś bardzo znanych sportowców, którzy po udanej karierze sportowej postanowili zostać trenerami, co się okazało był to jeden wielki niewypał. Podstawową trudność z jaką się spotkali Ci sportowcy, to nic innego jak pozycje percepcyjne. Sportowcowi wystarczy w karierze tylko jedna pozycja postrzegania świata a dojdzie do wielkiego sukcesu. Trener natomiast musi bazować i przemieszczać się bardzo płynnie pomiędzy czterema pozycjami percepcyjnymi, tak aby mieć większe pole obserwacji.

Pozycje percepcyjne, to jedno z najskuteczniejszych narzędzi w pracy w relacjach z innymi ludźmi. Jest to ćwiczenie mentalne, skoro jest to ćwiczenie mentalne będziesz mógł wykorzystać je w każdej chwili kiedy będziesz chciał i jego potrzebował.

Wyróżniamy cztery pozycje percepcyjne…

 

9 prostych sposobów na przewidywanie zachowań zawodników.

Proste sposoby przewidywania zachowań zawodników przedstawię Ci na zasadzie tzw. Metaprogramów.

Metaprogramy to zestawy wzorców naszych zachowań i zestawów naszych wzorców myślowych, które działają na bardzo głębokim podświadomym poziomie.

Na pewno wiesz, że świadomość nasza jest ograniczona. Informacje, które do nas docierają są opuszczane, zniekształcane i generalizowane, ponieważ świadomość jest w stanie w danej chwili czasu skupić uwagę na niewielkiej liczbie informacji. Funkcją meta programów natomiast jest mówić na czym zwrócić szczególną uwagę w danym momencie.

Czyli meta programy to nic innego jak nasze filtry, przez które postrzegamy naszą rzeczywistość i nasz świat. Zapewne znasz przykład szklanki  do połowy pełnej i szklanki od połowy pustej. Optymista powie jedną wersję a pesymista powie druga wersję – to są właśnie nasze filtry, inne sposoby postrzegania świata. Metaprogramy występują w parach, w swoich skrajnościach.

Przedstawię Ci za chwilę jeden z metaprogramów, a mianowicie Proaktywność – Reaktywność. Chcę abyś odniósł to do siebie – weź w tym momencie kartkę do ręki i…

Osoby z ukierunkowaniem proaktywnie, to osoby przede wszystkim inicjatorzy wszelkich działań. W pierwszej kolejności oni zainicjują dopiero później dołączą następne osoby do działania. Z punktu widzenia reaktywnych osób, osoby pro aktywne wchodzą do działania bez zastanowienia się. Wskakują w działanie bez jakiejkolwiek analizy, przemyślenia czy kalkulacji. Natomiast proaktywne osoby w przeciwieństwie do reaktywnych bardzo szybko kończą swoje zadania. Motywować takie osoby można używając słów: no dalej, po prostu zrób to, na co czekać, weź sprawy w swoje ręce, teraz jest dobry czas do działania. Takie osoby rozpoznasz po tym, że używają bardzo krótkich zdań z czasownikiem w formie czynnej.

Natomiast osoby reaktywne…

 

 

Biorąc udział w szkoleniu otrzymasz specjalne bonusy:

 

Bonus 1: Szczegółowa prezentacja ze szkolenia

Bonus 2: Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

Bonus 3: Tylko dla uczestników stacjonarnego szkolenia specjalna promocja dostępu do „Akademii Mistrzowskiego Myślenia”

 

Do zobaczenia na szkoleniu,

 

 

Mariusz Mielnicki

Polityka prywatności

Szanowni Państwo,

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Państwa danych osobowych oraz ze względu na fakt, że w dniu 25 maja 2018 r. weszły w życie nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych (RODO), wynikające z przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679, pragniemy poinformować, że Coaching Sport dostosował zasady przetwarzania Państwa danych osobowych do nowych regulacji prawnych. 

Nowe przepisy nie wymagają z Państwa strony żadnego działania, zapewniają jedynie lepszą ochronę przekazywanych danych. 

Zgodnie z przepisami Rozporządzenia, poza dotychczasowymi prawami, przysługuje Państwu szereg nowych uprawnień, w tym prawo do: żądania usunięcia danych, żądania ograniczenia przetwarzania czy przedstawienia sprzeciwu. 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie dotyczącej Polityki prywatności.

W razie jakichkolwiek pytań do Państwa dyspozycji pozostaje Dział Obsługi Klienta:

adres e-mail: [email protected]

numer telefonu: 609 498 085

Z poważaniem,

Zespół Coaching Sport

 

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest Coaching Sport z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Dunikowskiego 13/3, operator internetowej platformy szkoleniowej dostępnej pod adresem  www.coachingsport.pl (dalej „coachingsport.pl”).

Jak się z nami skontaktować, żeby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych?

Napisz do Działu Obsługi Klienta, adres e-mail: [email protected], nr tel. 609 498 085,

adres pocztowy: Coaching Sport, ul. Dunikowskiego 13/3, 35-603 Rzeszów

Skąd mamy Twoje dane?

Otrzymaliśmy je od Ciebie podczas rejestracji na szkolenie, zakładania konta lub realizacji zakupów na coachingsport.pl.

Jaki jest cel i podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych przez Coaching Sport?

Przetwarzamy Twoje dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne do wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do:

  • Rejestracji na szkolenie, 
  • Przygotowania niezbędnych dokumentów, związanych z odbywanym szkoleniem,
  • Zakładania i zarządzania Twoim kontem lub kontami, oraz zapewnienia obsługi Twojego konta,
  • Rozwiązywania problemów technicznych,
  • Realizacji umów zawartych w ramach umowy sprzedaży z innymi Klientami na coachingsport.pl lub w ramach umowy sprzedaży na coachingsport.pl,
  • obsługi reklamacji,
  • obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy);
  • kontaktowania się z Tobą, w tym w celach związanych ze świadczeniem usług.

Dodatkowo, przepisy prawa wymagają od nas przetwarzania Twoich danych dla celów podatkowych i rachunkowych.

Przetwarzamy też Twoje dane osobowe w celach wskazanych poniżej, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Coaching Sport, którym jest:

  • prowadzenie wobec Ciebie działań marketingowych w tym prowadzenia marketingu bezpośredniego własnych usług, towarów lub usług bądź towarów osób trzecich,
  • kontaktowanie się z Tobą, w tym w celach związanych z dozwolonymi działaniami marketingowymi, poprzez dostępne kanały komunikacji, w szczególności i za Twoją zgodą - przez e-mail oraz telefon,
  • zapewnienie obsługi usług płatniczych,
  • obsługa Twoich próśb przekazywanych w szczególności działowi obsługi użytkownika oraz przez formularz kontaktowy w sytuacji, gdy nie są one związane wprost z wykonaniem umowy,
  • organizacja programów lojalnościowych, konkursów oraz akcji promocyjnych, w których możesz wziąć udział,
  • windykacja należności; prowadzenie postępowań sądowych, arbitrażowych i mediacyjnych,
  • prowadzenie analiz statystycznych,
  • przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych (wykazania spełnienia przez nas obowiązków wynikających z przepisów prawa).

Jeśli się na to zgodzisz, przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu:

  • zapisywania danych w plikach cookies, gromadzenia danych ze stron www i aplikacji mobilnych;
  • organizacji konkursów oraz akcji promocyjnych, w których możesz wziąć udział,

Zgodę na przetwarzanie danych osobowych, możesz wycofać w dowolnym momencie w ten sam sposób jak ją wyraziłeś. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe dopóki nie wycofasz zgody.

Czy musisz podać nam swoje dane osobowe?

Wymagamy podania przez Ciebie następujących danych osobowych, aby móc zawrzeć i wykonać umowę zawartą z Tobą, a tym samym świadczyć Ci usługę:

  • imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu (w przypadku rejestracji na szkolenie) 
  • data i miejsce urodzenia oraz numer pesel-podawany na szkoleniu, (w przypadku chęci otrzymania zaświadczenia o ukończeniu kursu na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej) 
  • imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres do wysyłki (w przypadku realizacji zakupów na coachingsport.pl)

Jeśli z jakiegoś powodu nie podasz tych danych osobowych, niestety nie będziemy mogli zawrzeć z Tobą umowy, a w konsekwencji nie będziesz mógł zarejestrować się na szkolenie, nie uzyskać możliwości otrzymania wskazanego powyżej zaświadczenia lub nie zrealizujesz zamóowienia.

Jeżeli wymagają tego przepisy prawa, możemy wymagać od Ciebie podania innych danych niezbędnych np. ze względów rachunkowych lub podatkowych. Poza tymi przypadkami podanie Twoich danych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec Coaching Sport w zakresie przetwarzanych danych?

Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Z uprawnień tych możesz skorzystać, gdy:

  • w odniesieniu do żądania sprostowania danych: zauważysz, że Twoje dane są nieprawidłowe lub niekompletne;
  • w odniesieniu do żądania usunięcia danych: Twoje dane nie będą już niezbędne do celów, dla których zostały zebrane przez Coaching Sport; cofniesz swoją zgodę na przetwarzanie danych; zgłosisz sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych; Twoje dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem; dane powinny być usunięte w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa,
  • w odniesieniu do żądania ograniczenia przetwarzania danych: zauważysz, że Twoje dane są nieprawidłowe –możesz żądać ograniczenia przetwarzania Twoich danych na okres pozwalający nam sprawdzić prawidłowość tych danych; Twoje dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem, ale nie będziesz chciał/a, aby zostały usunięte; Twoje dane nie będą nam już potrzebne, ale mogą być potrzebne Tobie do obrony lub dochodzenia roszczeń; lub wniesiesz sprzeciw wobec przetwarzania danych – do czasu ustalenia, czy prawnie uzasadnione podstawy po naszej stronie są nadrzędne wobec podstawy sprzeciwu,
  • w odniesieniu do żądania przeniesienia danych: przetwarzanie Twoich danych odbywa się na podstawie Twojej zgody lub umowy zawartej z Tobą oraz, gdy przetwarzanie to odbywa się w sposób automatyczny.

Masz prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (adres: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

W jakich sytuacjach możesz się sprzeciwić wobec przetwarzania Twoich danych?

Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, gdy:

  • przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu lub dla celów statystycznych, a sprzeciw jest uzasadniony przez szczególną sytuację, w której się znalazłeś/aś,
  • Twoje dane osobowe przetwarzane są na potrzeby marketingu bezpośredniego, w tym są profilowane dla tego celu.

Pamiętaj, że z prawa sprzeciwu możesz skorzystać od 25 maja 2018 roku.

Komu udostępniamy Twoje dane osobowe?

Twoje dane osobowe udostępniamy Kuratorium Oświaty, w sytuacji kontroli działalności Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego Coaching Sport, jak również organom publicznym walczącym z oszustwami i nadużyciami. Podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług drogą elektroniczną, które zapewniają usługi płatnicze.

Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe?

Przechowujemy Twoje dane osobowe przez czas obowiązywania umowy zawartej z Tobą, a także po jej zakończeniu w celach:

  • dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy,
  • wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych,
  • zapobiegania nadużyciom i oszustwom,
  • statystycznych i archiwizacyjnych,

Przechowujemy Twoje dane osobowe dla celów marketingowych przez okres obowiązywania umowy lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, w zależności od tego, które z tych zdarzeń wystąpi wcześniej.

W przypadku organizacji programów lojalnościowych, konkursów oraz akcji promocyjnych, w których możesz wziąć udział – będziemy przetwarzać Twoje dane przez czas ich trwania i okres rozliczenia wręczania nagród.

 

W celu udowodnienia przestrzegania przepisów dotyczących przetwarzania danych osobowych będziemy przechowywać dane przez okres, w którym Coaching Sport zobowiązany jest do zachowania danych lub dokumentów je zawierających dla udokumentowania spełnienia wymagań prawnych i umożliwienia kontroli ich spełnienia przez organy publiczne.

Czy przekazujemy Twoje dane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego?

Nie przekazujemy twoich danych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Czy przetwarzamy Twoje dane osobowe automatycznie (w tym poprzez profilowanie) w sposób wpływający na Twoje prawa?

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany (w tym w formie profilowania), jednakże nie będzie to wywoływać wobec Ciebie żadnych skutków prawnych lub w podobny sposób istotnie wpływać na Twoją sytuację.

Profilowanie danych osobowych przez Coaching Sport polega na przetwarzaniu Twoich danych (również w sposób zautomatyzowany), poprzez wykorzystywanie ich do oceny niektórych informacji o Tobie, w szczególności do analizy lub prognozy osobistych preferencji oraz zainteresowań.